CHART Interfejsy systemu

Interfejsy – współpraca z systemami zewnętrznymi

System CHART pozwala nie tylko na gromadzenie i analizę danych wprowadzanych przez użytkowników, ale współpracę z różnego rodzaju systemami i urządzeniami peryferyjnymi: centralami abonenckimi, zamkami elektronicznymi, drukarkami fiskalnymi, systemami FK. Szeroka lista obsługiwanych urządzeń, dostarczanych przez największych producentów, pozwala na łatwą integrację i automatyzację codziennych działań.

Współpraca systemu hotelowego CHART z innymi systemami:

Systemy Finansowo Księgowe  

Dokumenty wprowadzone w systemie hotelowym CHART – faktury, paragony, mogą w łatwy sposób zostać przesłane do systemów finansowo – księgowych.

Obsługa płatności elektronicznych  

System CHART może współpracować z systemem kart płatniczych. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa autoryzacja i potwierdzenie transakcji kartami lub – w przypadku systemu autorskiego, opartego na platformie Chartnet – bonami.

Zamki elektroniczne    

Systemy zamków elektronicznych zastępują w hotelu tradycyjne zamki i klucze, wykorzystując technologię plastikowych kart magnetycznych, kart chipowych bądź zbliżeniowych identyfikatorów (kart, zegarków, breloków).

Drukarki fiskalne            

Większość transakcji prowadzonych w hotelu objęta jest obowiązkiem fiskalizacji. We współpracy z czołowymi producentami urządzeń fiskalnych program połączony został z następującymi drukarkami:

Centrale telefoniczne      

Współpraca systemu CHART z centralami hotelowymi umożliwia przede wszystkim sprawną i spójną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi.