Comarch Klasyka

Programy z pakietu Comarch Klasyka (m.in. FPP) to jedyne markowe systemy informatyczne do obsługi firm, działające w środowisku MS-DOS, które są stale rozwijane i aktualizowane od ponad 20 lat! Comarch Klasyka
Liczne grono zwolenników Comarch Klasyka od lat ceni sobie szybkość, stabilność i bezbłędność systemu. Ponad 40.000 klientów w całej Polsce stawia Comarch Klasyka wśród najlepszych i najpopularniejszych programów dla przedsiębiorców jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym rynku!

Ekran główny Comarch klasyka

Jeśli prowadzisz swoją firmę na Comarch Klasyka nie musisz obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowych systemów operacyjnych, wystarczy że wykupisz aktualizację Comarch Klasyka w postaci usługi Comarch Asysta. Nawet jeśli do tej pory korzystałeś z nieaktualizowanej wersji oprogramowania mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Programy Comarch Klasyka są przygotowane na zbliżające się zmiany w podatkach oraz przepisach. Zgodnie z zapowiedzią na konferencji Nasza Klasyka, będą również nadal aktualizowane w przyszłości.

List do klientów Comarch Klasyka

Comarch Klasyka pozwala na szybkie i bezproblemowe przeniesienie danych do nowoczesnych, działających w środowisku Windows systemów Comarch: Comarch OPT!MA, Comarch ALTUM,Comarch CDN XL. Jeśli chcesz rozwijać nowoczesne technologie w swojej firmie, zmień oprogramowanie na zgodne z najnowszymi systemami Windows, korzystając ze specjalnie przygotowanego dla naszych klientów programu migracyjnego pomiędzy systemami Comarch. Ponieważ Comarch zawsze wynagradza swoich stałych klientów, użytkownicy Comarch Klasyka objęci są bardzo atrakcyjnymi warunkami zmiany oprogramowania.